SEZONA 2012.
NAJAVA

Blog
srijeda, siječanj 2, 2013
22.12.2012. u dvorani "Atomsko sklonište" u Karlovcu, održano je županijsko prvenstvo u organizaciji taekwondo saveza Karlovačke županije. Naš klub osvojio je ekipno 2. mjest, iza taekwondo kluba "Karlovac". Nastupili su:

kadeti: Matija Brcković 1.mj., Dominik Fudurić 2.mj. i Ivan Luketić 3.mj

kadetkinje: Tanja Bosiljevac 1.mj., Mihaela Fudurić 2.mj. i Ivona Vuković 1.mj.

junori: Leo Katić 1.mj. i Luka Matuzić 1.mj.

juniorke: Ines Vuković 1.mj.

seniori: Luka Matuzić 1.mj.

Bravo!

taekwondodugaresa @ 14:43 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
8. 12. 2012., u organizaciji našeg kluba, u dvorani "Mladost" u Dugoj Resi, održan je 10. "Sv. Nikola Open". Unatoč sniježnoj mečavi i vrlo lošem vremenu, do Duge Rese se od 160 prijavljenih natjecatelja uspjelo probiti njih 84 iz 13 klubova i 2 države. Naši kadeti osvoji su ekipno 1. mjesto sa pojedinačih 4 zlata, 4 srebra i 6 bronci. Nastupili su mlađi kadeti: Niko polović 1. mj., Tin Katić 1.mj., Leo Fudurić 2.mj., Roko Blašković 2.mj., Ronald Quitilen 3.mj., Marin Vratarić, Darko Kolar, Bruno Bursić, mlađe kadetkinje: Lucija Polović 3.mj., Ana Miljavac 2.mj. i Mateja Kasunić 3.mj., Kdetkinje: Tanja Bosliljevac 1.mj. i Mihaela Fudurić 3 mj., te kadeti: Matija Brcković 1.mj,. i Dominik Fudurić 2.mj.

Čestitke svima!

taekwondodugaresa @ 14:31 |Komentiraj | Komentari: 0
U subotu, 1. prosinca 2012. u sportskoj dvorani "Gradski vrt" u Osijeku održano je prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje. Organizator je bio HTS i taekwondo klub "Osijek". Na prvenstvu je nastupilo ukupno 333 borca iz 59 klubova. U Osijek su putovali naši Matija Brcković, Tanja Bosliljevac i Ivona Vuković. Nažalost, nisu uspjeli osvojiti nijedno odličje, ali razlog tomu je vjerojatno bilo to što su se žurili doma. Naime, bila je svadba, oženio se naš trener Romano!

Sretno Valentina i Romano!

taekwondodugaresa @ 14:22 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, studeni 19, 2012
Međunarodni taekwondo turnir "Mostar Open 2012" održan je u subotu, 17. studenog 2012. godine u dvorani "Bijeli Brijeg" u Mostaru. Organizator turnira je taekwondo klub "Cro Star" iz Mostara. Nastupilo je ukupno 245 natjecatelja, a naš Luka Matuzić u kategoriji juniora -73 kg osvojio je najsjajnije odličje te se okitio titulom najboljeg juniora turnira.

taekwondodugaresa @ 15:24 |Komentiraj | Komentari: 0
10. i 11. studenog 2012. godine u dvorani "Dom sportova" pod pokroviteljstvom Zagrebačkog sportskog saveza održan je turnir A klase - "Croatia Open". Na turniru je nastupio rekordan broj natjecatelja, njih čak 1382, među kojima su bili i naša 2 borca: Leo Katić i Luka Matuzić. Katić je u kategoriji juniora -63 kg dobio prvo kolo, dok je u drugom kolu izgubio rezultatom 9:8 od predstavnika Bosne i Hercegovine. Matuzić je u kategoriji juniora -73 kg izgubio prvo kolo od predstavnika Bugarske, također s jednim bodom razlike (17:16).

taekwondodugaresa @ 15:21 |Komentiraj | Komentari: 0